ارائه دهنده برترین خدمات طراحی و چاپ

کانون تبلیغات ساده رنگ

کانون آگهی و تبلیغات ساده رنگ با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  به شماره 3007 ، با در نظر گرفتن نقش مؤثر تبلیغات بر آن است تا با استفاده از پرسنل متخصص، متعهد، خلاق و دارای اطلاعات علمی و تجربیات کاری ارزنده، کانونی پویا و توانمند در ارائه هرچه بهترخدمات در عرصه تبلیغات باشد.

اهداف

ساده رنگ با هدف «ساماندهی در حوزه تبلیغات و ارائه راهکارهای نوین» و «ارائه بهترین و به روزترین خدمات تبلیغاتی» پا به این عرصه نهاده و با محوریت افزایش رضایتمندی مشتریان و با این شعار که «به سادگی در کنار شماست»  به دنبال ایجاد تصویر ذهنی مناسب در عرصه تبلیغاتی است.

1392
ساده رنگ

تاسیس ساده رنگ

در سال 1392 کار خود را آغاز کردیم

1395

تلاش مضاعف

تکمیل کادر متخصص ساده رنگ

تبلیغات در نشریات

پذیرش تبلیغات جهت چاپ در نشریات

1396

تلویزیون

تبلیغات تلویزیونی

عکاسی تبلیغاتی
1397

برگزاری نمایشگاه …

آغاز فعالیت تبلیغات محیطی نمایشگاه ها

1398

چشم انداز

توسعه و بهسازی نیروی انسانی نیز به‌عنوان ارزشمندترین سرمایه این کانون سرلوحه فعالیت‌های مدیران این مجموعه است و امیدواریم با توکل به خدا و تلاش تمامی همکاران و خدمتگزاران، در جهت رشد و توسعه پایدار و خدمت رسانی هر چه بهتر به جامعه، گام برداریم.

همان‌طور که پر واضح است، شرکت‌هایی که ازهویت ملی و اصول اخلاقی فاصله گرفته‌اند قادر به درک ارباب رجوع نخواهند بود و مخاطبان ما کسانی هستند که ارزش هنر، خلاقیت و کیفیت را درک می‌کنند و ما مشتاقانه تلاش می‌کنیم تا با ارائه خدمات بهتر، لبخند رضایت را بر لبان کسانی که دوست و همراه ما هستند بنشانیم.

مورد اعتماد مشتریانمان هستیم

تعدادی از مشتریان ساده رنگ

فهرست